startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Jak trenować golfa?
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Jak trenować golfa? Drukuj Email
21.01.2011.
Image Książka Krzysztofa Czupryny jest pierwszą pozycją w historii polskiego golfa z której można dowiedzieć się jak ćwiczyć i co ćwiczyć aby osiągnąć sukces w golfie. Żaden nauczyciel tak naprawdę nie chce zdradzać opinii publicznej swojego programu nauczania i ćwiczeń.  Krzysztof nie ma takich dylematów jako golfista amator. Opisuje dokładnie jak należy postępować, by osiągnąć zadowalające wyniki w Golfie.

 Autor, jak sam zaznacza nie ma aspiracji trenerskich, jego wcześniejsze osiągnięcia i doświadczenia sportowe w innych dyscyplinach i obecne w golfie a także droga do ich osiągnięcia jest warta poznania i uwagi. Książka nie zajmuje się zbyt wiele aspektami technicznymi, słusznie autor zauważa, że to kompetencje wykwalifikowanych trenerów i treści licznych w tym względzie podręczników.

Skupia się na swoich doświadczeniach i doznaniach gracza, który chcąc dojść do perfekcji sam z różnych powodów szukał informacji, pomocy najlepszych trenerów i sposobów osiągania zakładanych celów.

 Najprościej mówiąc Krzysztof poszukuje odpowiedzi na pytanie czy jest możliwe określenie uniwersalnego „wzoru” na osiągnięcie konkretnego poziomu wyników: „ co ćwiczyć, jak, ile i przez jaki czas - aby grać poniżej hcp 10".

 Autor sam to udowodnił osiągając hcp. 5 w ciągu 4,5 roku. Większość golfistów może tylko pomarzyć o takim osiągnięciu.

Zamówienia: http://golfpl.com/dzial/polecamy/713

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005