startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Zapraszam do Krugsdorfu Drukuj Email
21.03.2011.
Image Od pierwszego kwietnia 2011 roku na poważnie rozpoczynam swoją przygodę z nauczaniem golfa. Prawie dwadzieścia lat byłem golfowym amatorem a cały ubiegły rok pilnie uczęszczałem na zajęcia kursu instruktorów golfa prowadzonego przez PGA Polska i AWFiS w Gdańsku. Pierwszym miejscem mojej pracy będzie pole golfowe w Krugsdorfie 40 km od Szczecina. Zapraszam wszystkich chętnych, do dyspozycji wspaniałe tereny treningowe: putting, chipping i pitching areas, driving range, 6-dołkowa akademia i 18 -dołkowe pole mistrzowskie.

 Dojazd własnym samochodem ze Szczecina na pole w Krugsdorfie zajmuje około pół godziny. Z centrum Szczecina jedziemy na przejście graniczne z Niemcami w Lubieszynie. Mijamy granicę i podążamy dalej drogą B-104 przez Loecknitz w kierunku na Pasewalk. Ostatnia wioska przed Pasewalkiem nosi nazwę Zerrenthin. W tej miejscowości skręcamy w prawo i po dalszych 4 km dojeżdżamy do Krugsdorfu. Po lewej stronie drogi stoi charakterystyczny zameczek w którym zlokalizowano domek klubowy.

W 2011 roku przygotowałem specjalną ofertę dla stałych klientów. Wszyscy ubiegłoroczni klienci otrzymają 20% znizki od obowiązujących cen, jeżeli wykupią co najmniej 3-miesięczny abonament na lekcje cykliczne. Lekcje w zorganizowanych grupach będą się odbywać w następujących terminach:


Dla dorosłych:

środy 18-19; soboty 16-17; niedziele 16-17.

Dla dzieci i młodzieży:

środy 17-18; soboty 15-16; niedziele 15-16.

Początek szkoleń od 1 kwietnia 2011 roku. Abonamenty płatne miesięcznie, dorośli 200 zł, juniorzy do lat 18 - 100 zł, grupy maksimum 4-osobowe.

 Informacje i rezerwacja terminów, kom 609 129 802, e-mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Pełny cennik tutaj
 
A teraz kilka słów o miejscu szkoleń.
 
 W otoczeniu pięknej meklemburskiej natury leży Krugsdorf - hotel i pole golfowe. W historycznych pomieszczeniach szlacheckiego Pałacu znajduje się restauracja wraz ze słonecznym tarasem, do której bezpośrednio przylega park oraz pole golfowe.

 Projekt pola stworzyli Brian Willett i James Harbuck, dwaj amerykańscy architekci terenów golfowych, którzy z wyrafinowaniem i finezją nadali kształt polu. Projektanci nadzorowali plac budowy aż do ukończenia konstrukcji pola golfowego. Pole oddano do użytku w 2009 roku.

Image

Driving range, gdzie można trenować uderzenia z trawy

Image

Domek klubowy zlokalizowany w historycznym pałacu

Image

Green 5 dołka

Image

9 green zlokalizowano za wodą nieopodal pałacu

Image 

Malownicze bunkry czyhają na niedokładne zagrania

Tekst i zdjecia: Jerzy Dutczak

 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005