startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Mistrzostwa Par w Binowie Drukuj Email
07.04.2011.

Image W Binowie zakończyła się jedenasta edycja AEZ Mistrzostwa Polski Par.  Pierwsze miejsce i tytuł mistrzowskiej pary zdobyła para reprezentacyjnych juniorów z wrocławskiego klubu Toya: Mateusz Gradecki, Adrian Meronk z bardzo dobrym wynikiem - 131 (-11). Wynik jest obiecujący zważywszy, że turniej był grany z białych tee a jest sam początek sezonu. Drugie miejsce zajęła warszawsko-szczecińska para Janek Kaliński, Piotrek Dąbrowiecki - 148 (+6) a trzecie para binowskich juniorów Wojtek Waśniewski i Jędrzej Gąsienica 149 (+7).


 Na małym polu w AEZ Mistrzostwa Par Zielonej Karty najlepsi byli: Tomasz Bronk i Dominik Jakubowski z wynikiem 141.
 
 Jest to jeden z najstarszych turniejów golfowych w Polsce. Co roku do startu przystępuje maksymalna liczba zawodniczek i zawodników. Dzięki przyjaznej formule gry w systemie „better ball” (lepsza piłka) turniej cieszy się niezwykłą popularnością. Po raz kolejny partnerem turnieju był Hotel Focus, gdzie po pierwszym dniu zawodów odbyło się „Players Party”. Głównym sponsorem turnieju jest tradycyjnie już firma Alcar - dystrybutor najlepszych felg samochodowych AEZ.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005