startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Floating Garden Szczecin Open 2011 Drukuj Email
06.10.2011.
Image Peter Bronson zwyciężył w zakończonym 12 października 2011 roku Floating Garden Szczecin Open – ostatnim w tym sezonie zawodowym turnieju rozegranym w Polsce. Na drugim miejscu podium stanęli ex aequo Jakub Ossowski oraz Mike O’Brien.
 Peter Bronson Amerykanin, od wielu lat mieszkający w Polsce uzyskał wynik 214 (-2) po trzech rundach. Nie jest to zaskoczeniem - gdyż Bronson wiele lat był najlepszym zawodowym graczem grającym w Polsce. Dodatkowo słynie z dobrej gry w trudnych warunkach atmosferycznych. Ostatni jednak coraz trudniej mu wygrywać gdyż po palcach depczą mu młodsi zawodnicy. Jakub Ossowski i Mike O’Brien zagrali po 222 uderzenia (+6), a za nimi z wynikiem 223 (+7) uplasował się Wojciech Świniarski.

Zawody na polu Binowo Park odbywały się w bardzo trudnych warunkach.  Deszcz, zimno i silny wiatr towarzyszyły graczom podczas pierwszej rundy. Drugiego dnia pole było na tyle nasiąkniete wodą, że komisja turniejowa przerwała rywalizację po dziewięciu dołkach. W środę kończono drugą rundę i grano finał, tego dnia zawodnicy musieli zagrać 27 dołków.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005