startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Golfowy Symulator dla Szczecinian Drukuj Email
16.01.2012.
ImageW niedzielę 15 stycznia 2012 roku na polu golfowym w Krugsdorfie uroczyście przekazano do użytku symulator golfowy. Symulator bedący własnością Stowarzyszenia Miłośników Golfa Golf & Relax bedzie dostepny zarówno dla polskich członków klubu G&R, jak i niemieckich golfistów z Krugsdorfu.

 Członkowie G&R zapłacą 2 euro za godzinę gry, w ramach opłaty dostaną kawę i żeton na driving range do wykorzystania w ciągu sezonu golfowego. Pozostali klienci muszą się liczyć z wydatkiem 10 euro, co nawet jak na polskie warunki nie jest ceną wysoką.

Otwarcie Symulatora daje golfistom ze Szczecina i okolic doskonałą szanse na dobre przygotowanie się do sezonu. W komfortowych warunkach można szlifować technikę i taktykę gry. Szczególnie polecamy opcje Driving Range, gdzie można doskonale odczytać wszelkie parametry lotu piłki. Taki trening jest bardziej użyteczny nawet niż uderzanie na prawdziwym drivingu. W laboratoryjnych warunkach możemy pracować nad prędkością uderzenia i jakością kontaktu. W ciągu sezonu te nakłady będą procentować.

 Rezerwacja czasów odbywa się w recepcji pola pod telefonem +49 397 43 - 515 80.

 Dostępne są też lekcje golfa wg cennika z zakładki Lekcje Golfa z lewej strony witryny głównej. Rezerwacja i ustalenie terminów lekcji telefonicznie z trenerem Jerzym Dutczakiem +48 609 129 802

Image
Wiceprezes Klubu z Krugsdorfu i Zbigniew Świrski - Prezes Golf and Relax symbolicznie dokonują otwarcia symulatora
 
Image
Uroczystość Otwarcia
 
Image
Szkolenie w użytkowaniu sprzętu
 
Zdjęcia: Jarosław Gaszyński

Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005