startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


AEZ Mistrzostwa Par 2012 Drukuj Email
11.04.2012.
Image Na polu golfowym w Binowie odbył się dwudniowy turniej golfowy pod patronatem Polskiego Związku Golfa AEZ Mistrzostwa Par 2012.
 
 Była to trzynasta edycja, w której wzięło udział 120 zawodniczek i zawodników z kraju i zagranicy. Turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze. Dopisała również pogoda.

 
 Zaawansowani golfiści rywalizowali na polu mistrzowskim, natomiast początkujący na polu treningowym. W turnieju głównym zwyciężyła drużyna Jan Szałagan i Romuald Szałagan (Wrocław), która po dwóch dniach uzyskała łączny wynik 143 uderzenia (-1, jedno uderzenie poniżej normy). Drugie miejsce zajęli reprezentanci Warszawy Grzegorz Zawada i Jakub Zawada z wynikiem 148 uderzeń (+4, cztery uderzenia powyżej normy). Trzecie miejsce z takim samym wynikiem zajęła druzyna reprezentujaca Binowo Park Golf Club: Adrian Kaczała i Konrad Chrzanowski. W kategorii netto zwyciężyły panie: Maria Żrodowska i Barbara Britzen (Modry Las) z wynikiem 133 uderzenia netto. Drugie miejsce zajęli Włodzimierz Stańczak i Adam Guz 137 uderzeń netto. Na trzecim miejscu uplasowali się Robert Piesik i Leopold Rudziński osiągając wynik 139 uderzeń netto.

 W rywalizacji na 9-dołkowym polu golfowym zwyciężyli reprezentanci Gorzowa: Mariusz Leszko i Andrzej Zdań osiągając wynik 154 uderzenia. Drugie miejsce wywalczyli golfiści z Binowo Park Golf Club: Robert Kiedrowski i Henryk Parszutowicz uzyskując 159 uderzeń. Na trzecim miejscu upasowały się panie Danuta Szydło i Aldona Kłosińska 167 uderzeń, które również grały w barwach Binowa.
 
 W sobotę, pierwszego dnia zawodów rozegrano konkursy dodatkowe na najdłuższe uderzenie (longest drive) i uderzenie najbliżej dołka (closest to the pin). Na polu 9-dołkowym konkurs „closest to the pin” wygrał Mariusz Leszko, uderzając piłeczkę na odległość 136 cm od dołka. Na polu mistrzowskim w konkurencji uderzenia najbliżej dołka zwyciężył Jan Szałagan 105 centymetrów. W rywalizacji na najdłuższe uderzenie w kategorii pań wygrała Irena Kokocińska uzyskując dystans 170 metrów, a w kategorii mężczyzn Błażej Kwiatkowski 270 metrów.  
 
 Sponsorem turnieju była firma Alcar Sp. z o.o. (felgi AEZ), SAT (odzież marki Chervo), hotel Focus Szczecin.
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005