startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Obóz golfowy w Tajlandii 2014 Drukuj Email
07.11.2013.
Image Na lutowym obozie golfowym Szkoły Golfa Czupryna & Dutczak w Tajlandii pozostało tylko kilka ostatnich miejsc. Można jeszcze skorzystać z profesjonalnego przygotowania się do sezonu a jednocześie spędzić tydzień w tropikalnym raju. Prosimy o jak najszybszą decyzję gdyż czas nagli i przygotowania do szkolenia wkraczają w finalną fazę. Spotkajmy się 22 lutego w Pattana Golf Club. Serdecznie zapraszamy, Krzysztof Czupryna i Jerzy Dutczak.
 
 Szkolenie będzie prowadzone zgodnie z oficjalnym podręcznikiem Polskiego Związku Golfa: „Jak skutecznie grać w golfa” autorstwa Krzysztofa Czupryny. W czasie szkolenia zostaną przerobione od podstaw wszystkie rodzaje uderzeń i technik golfowych, a także omówiona strategia gry, przygotowanie fizyczne i mentalne. Zapraszamy wszystkich graczy niezależnie od prezentowanego poziomu, zajęcia dostosowane będą do prezentowanego poziomu gry. Szkolenie odbędzie się w dniach 22 lutego – 1 marca 2014 roku. Liczba uczestników jest ograniczona do 12 osób.

 Nauka swingu oraz różnych elementów gry prowadzona jest zgodnie z koncepcjami Manuela de la Torre, Jima McLeana oraz Mike Adamsa.
Programy szkoleń będą zbudowane wg książek Krzysztofa Czupryny: "Jak doszedłem do handicapu 5 po 4,5 roku gry w golfa?" i najnowszej  monumentalnej pracy "Jak skutecznie grać w golfa". Ta ostatnia pozycja liczy sobie ponad 800 stron, zawiera ponad 500 zdjęć i będzie oficjalnie zalecanym przez PZGolf podręcznikiem do nauki i doskonalenia gry w golfa.

 Zajęcia szkoleniowe odbędą się w Pattana Golf Club & Resort.
Image
Mistrzowskie pole golfowe Pattana Golf Club & Resort ma 27-dołków (3 x 9 dołków). Rozlokowane na 400 hektarowej nieruchomości jest bardzo starannie utrzymane. Każda z trzech dziewiątek oferuje różne poziomy trudności gry niezależnie od zaawansowania technicznego golfisty.  Pattana jest zlokalizowana około 80 km na południe od Bangkoku w pobliżu słynnego kurortu Pattaya. Miasto to położone na malowniczym brzegu nad Zatoką Tajlandzką jest turystyczną atrakcją Tajlandii, odwiedza je rocznie kilka milionów turystów.

Opłata za uczestnictwo wynosi:
- 4900 zł (golfista w pokoju jednoosobowym)
- 4200 zł (golfista w pokoju dwuosobowym z drugim golfistą oraz golfista w pokoju dwuosobowym jeśli jest z osobą towarzyszącą)
- 1400 zł (osoba towarzysząca - nie golfista)

Opłata dla golfisty pokrywa:
- 8 dni i 7 nocy w jednoosobowym studio w Pattana Golf Club & Resort
- 7 śniadań
- 4 gry 18-dołków na polu Pattana Golf Club & Resort dla zawansowanych, 3 gry dla początkujących (2 rundy 9 dołków i jedna 18 dołków)
- bezpłatne korzystanie z driving range wraz z 700 piłkami
- codziennie 7 godzin zorganizowanego szkolenia w zakresie wszystkich elementów gry
w golfa
(łącznie około 50 godzin szkolenia)
- bezpłatne korzystanie z infrastruktury wypoczynkowej Pattana Golf Club & Resort m. innymi z sauny, fitness oraz basenu kąpielowego
- kolacja pożegnalna połączona z podsumowaniem obozu
- transfer z lotniska na pole

Opłata dla osoby towarzyszącej - nie golfisty
- 8 dni i 7 nocy w dwuosobowym studio w Pattana Golf Club & Resort
- 7 śniadań
- bezpłatne korzystanie z infrastruktury wypoczynkowej Pattana Golf Club & Resort m. innymi z sauny, fitness oraz basenu kąpielowego
- kolacja pożegnalna połączona z podsumowaniem obozu
- transfer z lotniska na pole

Dolot, ubezpieczenie oraz napiwki we własnym zakresie.
Jest możliwość pozostania na kolejny tydzień za dodatkową opłatą.

Rezerwacji wraz z przedpłatą 1.500 pln należy dokonać do dnia 1 stycznia 2014, a opłatę za rezerwacje należy wpłacić na rachunek.
DEUTSCHE BANK POLAND
Krzysztof Czupryna
Rachunek - PL 39 1910 1123 0056 0706 2111 0001
Swift Code: DEUPLPK


Sylwetki trenerów:
Krzysztof Czupryna jest absolwentem kursów PGA  Asia w Tajlandii. Z wykształcenia jest psychologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego.  Gra w golfa od 8 lat, a dzięki własnym oryginalnym i skutecznym metodom treningowym osiągnął handicap 5 już po 4,5 latach gry. Jest  założycielem serwisu www.handicapgolf.pl. Na co dzień jest nauczycielem golfa na Phuket, w Tajlandii.
Kontakt – Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 Jerzy Dutczak jest studentem ostatniego III roku studiów Akademii PGA Polska. Z wykształcenia inżynier lotnik, absolwent Politechniki Warszawskiej. Jest związany z golfem od 1996 roku. Początkowo jako golfista amator, następnie jako nauczyciel golfa. Wydawca portalu golfowego www.golfmedia.pl. Na co dzień pracuje na polu Krugsdorf w Niemczech.
Kontakt – Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , tel kom. 609 129 802

Tajlandia czeka
Image 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005