startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Paweł wygrywa Turniej Jerzego Drukuj Email
27.04.2014.
ImageW sobotę 26 kwietnia 2014 roku na polu w Kołczewie rozegrano dwa połączone turnieje: I Turniej Klubowy i II Turniej Imieninowy Jerzego. Gospodarzem drugiego z nich był niedawny solenizant Jerzy Dutczak, od niedawna pracujący jako instruktor golfa w Amber Baltic Golf Club. Najlepszy w klasyfikacji strokeplay brutto okazał się Paweł Grzelak (na zdjęciu), który zagrał 83 uderzenia. Uczestnicy wyjechali z turnieju zadowoleni i z pogody i z gościny.
Image
 
 Turniej imieninowy Jerzego powoli buduje swoją tradycję. Tegoroczna edycja była drugą z kolei i z pewnością nie ostatnią. Imieniny są miłym pretekstem do spotkania zarówno dla solenizanta jak i przyjeżdżających jego przyjaciół. Tym bardziej, że turniej odbywał się w prawdziwie wiosennej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Było ciepło a zwykle szalejący nad polem w Amberze wiatr był w tym roku łaskawy i tylko dmuchał. W klasyfikacji klubowej netto najlepszy okazał się Janusz Jadwisiak 72 pkt, który wyprzedził countbackiem Witolda Zielińskiego (również 72). Na trzecim miejscu netto turniej ukończyła Dorota Kamińska 73 pkt. W klasyfikacji brutto, jak wspomnieliśmy wygrał Paweł Grzelak, który zagrał 83 uderzenia i po wyrównanej walce pokonał ogólnego faworyta Kazimierza Mendaka i Leopolda Rudzińskiego (obaj 85). Najbliżej dołka na 14-stce był Wojciech Murgrabia 1,34 cm. Poldek Rudziński odebrał specjalną nagrodę od solenizanta, którą była whisky single malt o nazwie ... Jura. Nazwa pochodzi wprawdzie od szkockiej wyspy Jura Island ale z Jurkiem też się kojarzy.
 
Image
 Zdjęcie zbiorowe zwycięzców
 
Image
 Leopold Rudziński odbiera nagrodę
 
Image 
 Janusz Jadwisiak był najlepszy w klasyfikacji netto
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005