startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Janek Szałagan najlepszy w XI Pucharze Zjednoczonej Europy Drukuj Email
01.05.2014.
Image XI Turniej Zjednoczonej Europy rozpoczął golfową majówkę w Amber Baltic Golf Club. Kto żyw ruszył z miasta nad morze nic dziwnego, że w turnieju zobaczyliśmy gości prawie z całego kraju. Gracze przyjechali z Warszawy, Poznania, Śląska, Łodzi, Wrocławia i oczywiście Szczecina, żeby zagrać rundę z przyjaciółmi nad polskim morzem.
Image
 Pięknie przygotowane pole zachęcało do dobrej gry. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cleveland i MMGolf też nie były bez znaczenia. W turnieju brylowała młodzież nie pozostawiając złudzeń weteranom, że golf nie jest bynajmniej dla seniorów.
 Najlepszy wynik 32 pkt stb brutto co daje 76 uderzeń zagrał Janek Szałagan z Wrocławia. Druga była członkini kadry narodowej juniorów do lat 14 Dorota Zalewska z Binowa, która miała 27 pkt stb brutto. Trzecie miejsce w klasyfikacji brutto zajął Maciej Jesionek z Warszawy wyprzedzając count backiem zielonogórzanina Krzysztofa Woźniaka (obaj 26 pkt stb). 
 W klasyfikacji netto zwyciężył Piotr Kaczmarek 38 pkt stb wyprzedzając dwóch szczecinian: Roberta Piesika (37 pkt stb) i Krzysztofa Zalewskiego (36 pkt stb).
 
Image
Zwycięzcy turnieju na wspólnym zdjęciu
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005