startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna arrow Aktualności arrow Zakończyły się treningi Letniej Szkoły Golfa
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Zakończyły się treningi Letniej Szkoły Golfa Drukuj Email
26.08.2014.
Image Zakończyły się treningi Letniej Szkoły Golfa – Amber Baltic Golf Club i Krzysztofa Czupryny. W zajęciach brali udział kursanci z całej Polski - ze Śląska, z Mazowsza z Trójmiasta a nawet z dalekiej Małopolski i Podkarpacia.
 
W okresie 10-16 sierpnia 2014 miał miejsce obóz sportowy dedykowany dla graczy HCP 18 < 36. Zajęcia dotyczyły głównie techniki, strategii i gry mentalnej. Drugi obóz sportowy, który odbył się w okresie 17-23 sierpnia 2014 roku, był dedykowany dla graczy z HCP 0 < 15. Tu pracowano nad doskonaleniem i treningiem krótkiej gry, przedstawiono zasady treningu celowego oraz koncepcję "punktow zdobytych i straconych", najnowsze teorie zawarte w książce K.Czupryny "Jak dojść do handicapu 0".

 Zajęcia obok Krzysztofa Czupryny prowadził head pro ABGC Jerzy Dutczak. Uczestnicy podkreślali intensywność zajęć, codziennie było to ponad 9 godzin pracy treningowej. Metody treningowe uznano za bardzo nowatorskie i skuteczne. Część z uczestników. już w trakcie obozu polepszyła wyrażnie poziom swojej gry w golfa. Dobrym przykładem jest tu Kamil Skudlarski z Łodzi,  który w tydzień zmniejszył swój HCP z 10,4 na 9,4. Projekt będzie kontynuowany w przyszłym roku, już dziś zapraszamy do uczestnictwa.
 
Zdjęcia: Sławomir Lipski
 
Image
Image
Image
Image
Image 
Komentarze
Szukaj
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005