startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Letnia Szkoła Golfa na polskim wybrzeżu w 2018 roku
19.01.2018.
Image Zapraszamy do uczestnictwa w obozach sportowych Letniej Szkoły Golfa w 2018 roku. Zajęcia obejmują szkolenie techniczne, strategie gry oraz przygotowanie mentalne. Największą uwagę zwracamy na tzw. scoring czyli taką grę, aby statystycznie uzyskać jak najniższą liczbę uderzeń. Tegoroczną nowością jest to, że zajęcia odbędą się w dwóch miejscach. Niektóre turnusy są planowane na polu Kamień Country Club w Grębowie k/Kamienia Pomorskiego inne odbędą się na polu golfowym Amber Baltic Golf Club w Kołczewie k/Międzyzdrojów. Liczba uczestników jest ograniczona, aby zapewnić sobie miejsce prosimy o jak najszybszą rezerwację terminów. Koszt uczestnictwa 1690 zł (poziom doskonalący po Zielonej Karcie) i 1790 zł (poziom doskonalący HCP 18-36). Dla osób, które uczestniczyły w zajęciach Letniej Szkoły Golfa w 2017 roku przewidziano 10% rabat. Kontakt: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , kom. 609 129 802.
Czytaj całość
 
7 psychicznych aspektów, które mogą poprawić Twoją grę w golfa.
16.06.2016.

Image Wszyscy golfiści, nawet najlepsi, walczą ze swoim swingiem od czasu do czasu. Problemy mogą się zdarzyć z różnych powodów, źródłem fizycznych zmian mogą być urazy lub starzenie się. Mogą też pojawić się przeszkody psychiczne do bycia lepszym golfistą.

Czytaj całość
 
Pola golfowe dla wszystkich
14.12.2015.

Image Niedawno jeden ze znanych polskich polityków spytany przez dziennikarza czy gra w golfa, odżegnywał się kategorycznie, obawiając się, że będzie to źle przyjęte przez jego elektorat. Na zachodzie Europy czy w Stanach Zjednoczonych takie zdarzenie jest nie do pomyślenia. Tam politycy chlubią się wręcz swoimi golfowymi umiejętnościami.

Czytaj całość
 
Świat buduje pola golfowe
17.03.2015.
Image Najnowszy raport Royal & Ancient daje optymistyczny obraz rozwoju rynku golfowego na świecie. "Po raz pierwszy wykonaliśmy precyzyjny pomiar liczby pól golfowych", powiedział prezes R & A Peter Dawson. "Ta liczba będzie stanowić punkt odniesienia do przyszłego monitorowania rynku i pozwoli nam zidentyfikować obszary największego wzrostu." A jak będzie w Polsce?
Czytaj całość
 
Michał Kasprowicz wygrywa XX PZU Polonię Cup
10.08.2015.
 Image Michał Kasprowicz (220 uderzeń) po dogrywce z Janem Piętką został najlepszym zawodnikiem turnieju golfowego PZU Polonia Cup by Porsche Centrum Poznań & Warimpex rozgrywanego w dniach 6-8 sierpnia 2015 roku na polu Amber Baltic Golf Club w Kołczewie k/Międzyzdrojów. Trzecie miejsce w głównej kategorii mężczyzn zdobył Jan Szałagan (225).
Czytaj całość
 
Poznaniacy biorą wszystko
22.06.2015.
Image Grzegorz Gawroński z Poznania został po raz ósmy mistrzem klubu Amber Baltic Golf Club. Tytuły wicemistrzowskie podzielili między sobą w rodzinie państwo Jesionek. Syn Maciej został pierwszym wicemistrzem, a ojciec Andrzej zdobył tytuł drugiego wicemistrza.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 6 z 599


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005