startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Janek Szałagan najlepszy w XI Pucharze Zjednoczonej Europy
01.05.2014.
Image XI Turniej Zjednoczonej Europy rozpoczął golfową majówkę w Amber Baltic Golf Club. Kto żyw ruszył z miasta nad morze nic dziwnego, że w turnieju zobaczyliśmy gości prawie z całego kraju. Gracze przyjechali z Warszawy, Poznania, Śląska, Łodzi, Wrocławia i oczywiście Szczecina, żeby zagrać rundę z przyjaciółmi nad polskim morzem.
Czytaj całość
 
Paweł wygrywa Turniej Jerzego
27.04.2014.
ImageW sobotę 26 kwietnia 2014 roku na polu w Kołczewie rozegrano dwa połączone turnieje: I Turniej Klubowy i II Turniej Imieninowy Jerzego. Gospodarzem drugiego z nich był niedawny solenizant Jerzy Dutczak, od niedawna pracujący jako instruktor golfa w Amber Baltic Golf Club. Najlepszy w klasyfikacji strokeplay brutto okazał się Paweł Grzelak (na zdjęciu), który zagrał 83 uderzenia. Uczestnicy wyjechali z turnieju zadowoleni i z pogody i z gościny.
Czytaj całość
 
Nowy Pro w Kołczewie
19.02.2014.

Image Od dziś pole golfowe Amber Baltic Golf Club wzbogaciło sie o nowego Pro. Jest nim Jerzy Dutczak, który swoją golfową karierę rozpoczynał w 1993 roku właśnie w tym klubie. - Bardzo się cieszę, że będę pracował na polu Amber Baltic Golf Club – mówi Jerzy Dutczak. - To „miejsce magiczne” dla mnie i wielu moich przyjaciół, z którymi zaczynałem swą golfową przygodę. Jest coś wspaniałego w tym, że po wielu latach, w tym samym miejscu, będę mógł wprowadzać w arkana gry nowe pokolenia polskich golfistów. Dla mnie to najpiękniejsze ze wszystkich miejsc, gdzie można grać w golfa Polsce.

Czytaj całość
 
Obóz golfowy w Tajlandii 2014
07.11.2013.
Image Na lutowym obozie golfowym Szkoły Golfa Czupryna & Dutczak w Tajlandii pozostało tylko kilka ostatnich miejsc. Można jeszcze skorzystać z profesjonalnego przygotowania się do sezonu a jednocześie spędzić tydzień w tropikalnym raju. Prosimy o jak najszybszą decyzję gdyż czas nagli i przygotowania do szkolenia wkraczają w finalną fazę. Spotkajmy się 22 lutego w Pattana Golf Club. Serdecznie zapraszamy, Krzysztof Czupryna i Jerzy Dutczak.
Czytaj całość
 
World Golfers Championship i Diners Club Trophy 2013
02.09.2013.
Image
Prawie 1000 uczestników wzięło udział w 12 turniejach eliminacyjnych w kraju i za granicą - to największy i najpopularniejszy cykl turniejów golfowych w Polsce.  Finały World Golfers Championship 2013 i Diners Club Trophy odbyły się równolegle na polu golfowym w Binowie pod Szczecinem, a na starcie stanęło 162 uczestników. Przybyli do Binowa, aby zmierzyć w walce o wyjątkową nagrodę - o prawo reprezentowania naszego kraju podczas światowego finału World Golfers Championship 2013, który odbędzie się w okolicach Durbanu (RPA) na przełomie października i listopada br., a także w turnieju Diners Club International Pro-Am, rozgrywanego w listopadzie na polach golfowych Abu Dhabi.
Czytaj całość
 
Dolna Odra gra w golfa
24.07.2013.

Image  Golf rekreacyjny czy sportowy? na to pytanie odpowiadają członkowie sekcji golfa Elektrowni Dolna Odra.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 18 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005