startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Podsumowanie szkolenia w Krugsdorfie
27.08.2012.
Image Uczestnicy letniego obozu golfowego w Krugsdorfie wyjechali pełni planów i nadziei na golfowe sukcesy. Ich zamierzenia są w pełni uzasadnione, gdyż podczas siedmiu efektywnie spędzonych dni otrzymali potężną dawkę wiedzy na temat golfa. Wewnętrzy turniej Masters wygrał Artur Thiel (na zdjęciu), przed Cezarym Stachowiakiem, Anatolem Borowikiem i Zbigniewem Gołąbiewskim.
Czytaj całość
 
Koreanka Inbee Park wygrywa Evian Masters
23.07.2012.
Image 400 000 Euro - jedną z największych nagród pieniężnych w damskim golfie, wygrała w niedzielę 29 lipca 2012 roku, w czterodniowym turnieju Evian Masters presented by Société Générale, Koreanka Inbee Park (na zdjęciu). W sumie osiągnęła wynik 17 uderzeń poniżej par. Drugie miejsce i nagrodę, również 400 000 Euro, dzieliły między sobą Australijka Karrie Webb i Amerykanka Stacy Lewis. Ich wynik: 15 uderzeń poniżej par.
Czytaj całość
 
Tryumf Szweda Henrika Stensona w Hamburgu
26.07.2012.

Image Szwed Henrik Stenson z wynikiem 7 poniżej par wygrał silnie obsadzony turniej Schüco Open 2012. Wprawdzie wielkie nadzieje na nowy rekord longhittera Bubby Watsona w Hamburgu zawiodły, mimo to niezwykły turniej Schüco Open 2012 nie rozczarował 15-tysięcznej publiczności. Nie dopisała za to pogoda. W sobotę deszcze były tak ulewne, że musiano zamknąć drogę prowadzącą na pole i dowozić widzów z oddalonej, aż 12 km miejcowości Kaltenkirchen. Parkingi stały całkowicie pod wodą. Liczbą kibiców był zdziwiony nawet Martin Kaymer, który później żartował, że przy takiej pogodzie on siedziałby w domu.

Czytaj całość
 
Podkrakowskie Wyzwanie
06.07.2012.
Image Janina Maroschik opisuje swoje wrażenia z pobytu na polu Kraków Valley w Paczółtowicach. Przeczytajcie relację z jej pobytu i gry na jednym z najpiękniejszych polskich pól golfowych. Może tegoroczne wakacje są okazją, aby zagrać tu fascynującą rundę golfa. Kto jeszcze nie był niech żałuje i szybko naprawia swój błąd.
Czytaj całość
 
Golfiści z Brydżystami w jednym stali domku
10.05.2012.

Image W środku lata Binowo Park proponuje Golfowo-Brydżowe Mistrzostwa Polski. Turniej odbędzie się pod patronatem PZG i PZBS 4 – 5 sierpnia 2012 na polu w Binowie.

Czytaj całość
 
Melissa Reid wygrywa w Pradze
21.06.2012.

Image Czerwcową rundę turniejów z serii Ladies Europrean Tour zakończyły zmagania na Raiffeisenbank Prague Golf Masters w Czechach. 126 najlepszych golfistek Europy zmierzyło się w walce 0 250 tysięcy Euro. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego turnieju.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 30 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005