startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Gra z bunkra
26.04.2012.

Image Otrzymaliśmy ciekawy artykuł od znajomej czeskiej dziennikarki Janiny Maroschik, która obecnie mieszka w Niemczech. Poruszone w nim sprawy są ważne dla rozwoju golfa również w Polsce. Wiele z nich pasuje "wypisz - wymaluj" do relacji w polskich klubach. Poczytajmy.

Czytaj całość
 
Brydż czy Bingo Bango Bongo
20.06.2012.
Image W zasadzie oficjalnie liczą się tylko dwie formy gry w golfa: match play i stroke play. Jest jednak kilka fajnych sposobów, aby grę w golfa uatrakcyjnić. Przyjrzyjmy się jak można to zrobić.
Czytaj całość
 
Jak rozpoznawać trudność pola golfowego
12.06.2012.
Image Rozpoczynamy cykl informacyjny, w którym postaramy się wyjaśnić niektóre podstawowe zagadnienia dotyczące golfa. Wiele z tych pojęć wydaje się dość dobrze znanych, jednak nie każdy golfista potrafi dokładnie wyjaśnić o co w tym chodzi. Na początek materiał o wskaźnikach trudności pól golfowych.
 
Czytaj całość
 
AEZ Mistrzostwa Par 2012
11.04.2012.
Image Na polu golfowym w Binowie odbył się dwudniowy turniej golfowy pod patronatem Polskiego Związku Golfa AEZ Mistrzostwa Par 2012.
Czytaj całość
 
Owoce Tajlandii
02.03.2012.
ImageBlue Canyon Golf Club na bajecznej wyspie Phuket gościł uczestników obozu szkoły golfa Czupryna & Dutczak. Spotkanie w Tajlandii było finałem rocznego cyklu szkoleniowego rozpoczętego stażami i letnim obozem w Krugsdorfie w Niemczech. Podczas siedmiu dni treningowych rozegrano trzy konkursy umiejętności i trzy rundy turniejowe. W generalnej klasyfikacji "Masters" zwyciężył Cezary Stachowiak z Krakowa (na zdjęciu z prawej), wyprzedzając Anatola Borowika z Białegostoku (na zdjęciu po lewej).
Czytaj całość
 
Golfowy Symulator dla Szczecinian
16.01.2012.
ImageW niedzielę 15 stycznia 2012 roku na polu golfowym w Krugsdorfie uroczyście przekazano do użytku symulator golfowy. Symulator bedący własnością Stowarzyszenia Miłośników Golfa Golf & Relax bedzie dostepny zarówno dla polskich członków klubu G&R, jak i niemieckich golfistów z Krugsdorfu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 36 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005