startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE





Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Hokeista, który wygrał konkurs dla golfistów
02.11.2011.
Image Mariusz Czerkawski, który W ciągu roku obniżył swój handicap z 16,5 na 7,7 został zwycięzcą Konkursu HandicapGolf Challenge 2010. Konkurs pomyślany jako motywacja do treningu golfowego był organizowany przez serwis www.handicapgolf.pl pod patronatem Polskiego Związku Golfa. Pierwszych dziesięciu uczestników obniźyło swój handicap średnio o 7,6 punktu w ciagu roku.
Czytaj całość
 
Floating Garden Szczecin Open 2011
06.10.2011.
Image Peter Bronson zwyciężył w zakończonym 12 października 2011 roku Floating Garden Szczecin Open – ostatnim w tym sezonie zawodowym turnieju rozegranym w Polsce. Na drugim miejscu podium stanęli ex aequo Jakub Ossowski oraz Mike O’Brien.
Czytaj całość
 
"Zapraszam do Tunezji na golfa"
18.07.2011.
Image Takimi słowami pożegnał polskich dziennikarzy golfowych Mehdi Houaz: Minister Turystyki i Handlu Tunezyjskiego Rządu podczas ich czerwcowej wizyty w Tunezji. - Po rewolucji 14 stycznia 2011 roku sytuacja polityczna w kraju wróciła do normy.- powiedział wcześniej. - Turyści są bezpieczni w naszym pięknym kraju, przyjeżdżajcie na wakacje.
 
Czytaj całość
 
Mistrzowie Krótkiej Gry
25.05.2011.
Image Jeszcze raz potwierdziła się stara golfowa prawda, że grę w golfa wygrywa się na greenie. Zwycięzca turnieju SHORT 2011 – SAMSUNG Seria 9, Artur Dziugieł wygrał również, rozgrywany równolegle na Lisiej Polanie, turniej Junior Tour z wynikiem 69 i 74 uderzenia. Michał Poniż, zwycięzca turnieju HandicapGolf Challenge, zajął w turnieju SHORT 2011 – SAMSUNG Seria 9 trzecie miejsce.
Czytaj całość
 
C&D GOLF
17.05.2011.

Image Na polu golfowym w Krugsdorfie zakończył się drugi staż szkoły golfa Czupryna & Dutczak Golf. O wrażenia z kursu pytamy dwóch z jego uczestników. Podczas dwóch dni kursu powtórzono techniczne podstawy wszystkich golfowych umiejętności: puttingu, chippingu, pitchingu i długiej gry. Najciekawszy był trening aproachów z odległości 50-100 metrów. Jest to umiejętność powszechnie nie doceniana przez większość amatorów. Uczestnicy byli mile zaskoczeni widząc efekty swoich uderzeń po zastosowaniu nowej techniki wykonywania tych strzałów. Na temat kursu rozmawiamy z jego uczestnikami: Andrzejem Hatossy i Maciejem Sztandarem.

Czytaj całość
 
Golf młody duchem
17.05.2011.
Image Golf coraz śmielej wkracza w krąg zainteresowań młodych ludzi. I nie jest to podyktowane jedynie obowiązującą niemal na całym świecie modą, ale coraz większą dostępnością tej dyscypliny sportu.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 42 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005