startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Modry Las odbiera nagrodę
11.04.2011.

Image Modry Las tryumfował w plebiscycie na "Najbardziej Lubiane Pole Golfowe w Polsce w 2010 roku". Teraz przyszła miła chwila wręczenia Waszej nagrody. Przedstawiciele redakcji gościli w Choszcznie u Prezesa Artura Gromadzkiego i jego żony Pameli Andriotakis-Gromadzki (na zdjęciu z nagrodą). Ta nagroda bardzo wiele dla nas znaczy powiedziała pochodząca z USA pani Pamela - jest to nagroda przyznana głosami polskich ludzi - to ogromna satysfakcja.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Par w Binowie
07.04.2011.

Image W Binowie zakończyła się jedenasta edycja AEZ Mistrzostwa Polski Par.  Pierwsze miejsce i tytuł mistrzowskiej pary zdobyła para reprezentacyjnych juniorów z wrocławskiego klubu Toya: Mateusz Gradecki, Adrian Meronk z bardzo dobrym wynikiem - 131 (-11). Wynik jest obiecujący zważywszy, że turniej był grany z białych tee a jest sam początek sezonu. Drugie miejsce zajęła warszawsko-szczecińska para Janek Kaliński, Piotrek Dąbrowiecki - 148 (+6) a trzecie para binowskich juniorów Wojtek Waśniewski i Jędrzej Gąsienica 149 (+7).

Czytaj całość
 
Zapraszam do Krugsdorfu
21.03.2011.
Image Od pierwszego kwietnia 2011 roku na poważnie rozpoczynam swoją przygodę z nauczaniem golfa. Prawie dwadzieścia lat byłem golfowym amatorem a cały ubiegły rok pilnie uczęszczałem na zajęcia kursu instruktorów golfa prowadzonego przez PGA Polska i AWFiS w Gdańsku. Pierwszym miejscem mojej pracy będzie pole golfowe w Krugsdorfie 40 km od Szczecina. Zapraszam wszystkich chętnych, do dyspozycji wspaniałe tereny treningowe: putting, chipping i pitching areas, driving range, 6-dołkowa akademia i 18 -dołkowe pole mistrzowskie.
Czytaj całość
 
Modry Las Najbardziej Lubiany
01.03.2011.

Image W trwającym od początku grudnia 2010 roku plebiscycie na "Najbardziej Lubiane Pole Golfowe w Polsce w 2010 roku" zwyciężyło pole Modry Las Golf Club w Choszcznie (woj. Zachodniopomorskie). Pole Modry Las jest jednym z najpiękniejszych i najtrudniejszych pól golfowych w Polsce. Teraz Waszymi głosami uznane zostało również za pole najbardziej lubiane.

Czytaj całość
 
Jak trenować golfa?
21.01.2011.
Image Książka Krzysztofa Czupryny jest pierwszą pozycją w historii polskiego golfa z której można dowiedzieć się jak ćwiczyć i co ćwiczyć aby osiągnąć sukces w golfie. Żaden nauczyciel tak naprawdę nie chce zdradzać opinii publicznej swojego programu nauczania i ćwiczeń.  Krzysztof nie ma takich dylematów jako golfista amator. Opisuje dokładnie jak należy postępować, by osiągnąć zadowalające wyniki w Golfie.
Czytaj całość
 
Dobry występ juniorów w USA
23.12.2010.
Image Nasi juniorzy grali w juniorskich mistrzostwach USA rozegranych 20-22 grudnia 2010 roku w resorcie Sawgrass na Florydzie. Wśród juniorów z całego świata nasi reprezentanci zajęli niezłe lokaty. Najlepszy był Jan Szmidt jr (na zdjęciu), który zajął 20 miejsce z wynikiem +20, Zawody wygrał Niemiec Maximilian Rottluff z wynikiem (-3).
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 48 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005