startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Konkurs 2010
06.12.2010.

Image Mamy już prawie zimę, czas na kolejną edycję konkursu na "Najbardziej Lubiane Pole Golfowe w Polsce".  W tym roku to już szósta edycja tego konkursu, ogłaszanego tradycyjnie przez naszą Redakcję. Konkurs jest wyjątkowy bowiem premiuje jak najbardziej subiektywne wrażenia golfisty z pobytu na polu golfowym.  Oceniamy to co jest dla nas najważniejsze: przyjemność z gry i przebywania na polu. Warto podkreślić, że nasz konkurs nie jest rywalizacją o tytuł najlepszego, najładniejszego czy najlepiej utrzymanego pola golfowego.  Jego celem jest wyłonienie pola, które jest najbardziej przyjazne, na którym lubimy spędzać czas bo jest nam tam dobrze. Głosujcie już dziś - "Złota Piłka z Laurem 2010" czeka na zwycięskie pole.

Czytaj całość
 
Juniorski obóz golfowy w Tunezji
22.11.2010.
Image Adam Mitukiewicz (na zdjęciu) i Maks Sałuda zapraszają na juniorski obóz golfowy do Tunezji. Obóz odbywa się w dniach 10-24 lutego 2011, w trakcie ferii w województwach dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. W czasie obozu na juniorów czeka mocno rozbudowany program zajęć golfowych – prawie cały dzień na polu golfowym.
Czytaj całość
 
Maks poza zasięgiem rywali
21.11.2010.
Image W sobotę 20 listopada 2010 roku najbardziej wytrwali klubowicze z Binowa spotkali się na turnieju Binowo Park Open 2010. Ostatni tegoroczny turniej w podszczecińskim klubie był rozegrany w formule otwartej. Mogli w nim wziąć udział również zawodowcy. Korzystając z tego przepisu zagrał w nim najlepszy szczeciński golfista Maks Sałuda i zgodnie z przewidywaniami pewnie zwyciężył z wynikiem 73(+1).
Czytaj całość
 
Kuriata i Szmit najlepsi
17.11.2010.
Image Długi weekend związany ze Świętem Niepodległości zaskoczył przychylną dla golfistów aurą. W Binowie 13 listopada rozegrano tradycyjny, już ósmy turniej Andrzeja. Wygrał, najlepszy binowski golfista w tym roku, Dariusz Kuriata (na zdjęciu). W niedzielny poranek golfiści spotkali się w Choszcznie. Tym razem najlepszy był Andrzej Szmit.

Czytaj całość
 
Niemcy grali w golfa z Polakami
18.10.2010.
Image W dniach 15 - 17 paździenika 2010 na polu golfowym w Binowie rozegrany został pierwszy Polsko Niemiecki Turniej Integracyjny w Golfie. Do udziału w tym wydarzeniu w znaczącej mierze finansowanym przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania zaproszony został niemiecki klub golfowy Schloss Krugsdorf Golf Club.
Czytaj całość
 
Nilbrink ponownie zwycięża w Szczecinie
13.10.2010.
Image Paul Nilbrink z Norwegii (na zdjęciu) z wynikiem (-6), ponownie po roku przerwy, wygrał Turniej golfowy Floating Garden Szczecin Open 2010. Max Sałuda (even) ze Szczecina reprezentujący Binowo Park ostatecznie został pierwszym wicemistrzem Szczecina. Trzecie miejsce zajął Anglik Andrew Turner (+2).
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005