startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Dobry występ juniorów w USA
23.12.2010.
Image Nasi juniorzy grali w juniorskich mistrzostwach USA rozegranych 20-22 grudnia 2010 roku w resorcie Sawgrass na Florydzie. Wśród juniorów z całego świata nasi reprezentanci zajęli niezłe lokaty. Najlepszy był Jan Szmidt jr (na zdjęciu), który zajął 20 miejsce z wynikiem +20, Zawody wygrał Niemiec Maximilian Rottluff z wynikiem (-3).
Czytaj całość
 
Konkurs 2010
06.12.2010.

Image Mamy już prawie zimę, czas na kolejną edycję konkursu na "Najbardziej Lubiane Pole Golfowe w Polsce".  W tym roku to już szósta edycja tego konkursu, ogłaszanego tradycyjnie przez naszą Redakcję. Konkurs jest wyjątkowy bowiem premiuje jak najbardziej subiektywne wrażenia golfisty z pobytu na polu golfowym.  Oceniamy to co jest dla nas najważniejsze: przyjemność z gry i przebywania na polu. Warto podkreślić, że nasz konkurs nie jest rywalizacją o tytuł najlepszego, najładniejszego czy najlepiej utrzymanego pola golfowego.  Jego celem jest wyłonienie pola, które jest najbardziej przyjazne, na którym lubimy spędzać czas bo jest nam tam dobrze. Głosujcie już dziś - "Złota Piłka z Laurem 2010" czeka na zwycięskie pole.

Czytaj całość
 
Juniorski obóz golfowy w Tunezji
22.11.2010.
Image Adam Mitukiewicz (na zdjęciu) i Maks Sałuda zapraszają na juniorski obóz golfowy do Tunezji. Obóz odbywa się w dniach 10-24 lutego 2011, w trakcie ferii w województwach dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. W czasie obozu na juniorów czeka mocno rozbudowany program zajęć golfowych – prawie cały dzień na polu golfowym.
Czytaj całość
 
Maks poza zasięgiem rywali
21.11.2010.
Image W sobotę 20 listopada 2010 roku najbardziej wytrwali klubowicze z Binowa spotkali się na turnieju Binowo Park Open 2010. Ostatni tegoroczny turniej w podszczecińskim klubie był rozegrany w formule otwartej. Mogli w nim wziąć udział również zawodowcy. Korzystając z tego przepisu zagrał w nim najlepszy szczeciński golfista Maks Sałuda i zgodnie z przewidywaniami pewnie zwyciężył z wynikiem 73(+1).
Czytaj całość
 
Kuriata i Szmit najlepsi
17.11.2010.
Image Długi weekend związany ze Świętem Niepodległości zaskoczył przychylną dla golfistów aurą. W Binowie 13 listopada rozegrano tradycyjny, już ósmy turniej Andrzeja. Wygrał, najlepszy binowski golfista w tym roku, Dariusz Kuriata (na zdjęciu). W niedzielny poranek golfiści spotkali się w Choszcznie. Tym razem najlepszy był Andrzej Szmit.

Czytaj całość
 
Niemcy grali w golfa z Polakami
18.10.2010.
Image W dniach 15 - 17 paździenika 2010 na polu golfowym w Binowie rozegrany został pierwszy Polsko Niemiecki Turniej Integracyjny w Golfie. Do udziału w tym wydarzeniu w znaczącej mierze finansowanym przez Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania zaproszony został niemiecki klub golfowy Schloss Krugsdorf Golf Club.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 54 z 599


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005