startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Golf and Relax działa
07.10.2010.
Image Ci, którzy pamiętają zamknięte kilka lat temu pole golfowe w Łukęcinie przecierali oczy ze zdumienia widząc razem grających w golfa Romka Bajerę, Stasia Żabickiego, Andrzeja Mataja, Józefa Wilka, Pawła Gwardę czy Wieśka Witczaka. To swoiste "Deja vu" miało miejsce w sobotę 02 października 2010 kiedy to pole golfowe Modry Las gościło uczestników turnieju z okazji XV lecia Stowarzyszenia Miłośników Golfa "Golf and Relax". Jubileuszowy turniej wygrał Andrzej Olszewski (na zdjęciu).
Czytaj całość
 
W Kamieniu Pomorskim będzie pole golfowe
07.10.2010.
Image W Internecie wygrzebaliśmy taką to oto informację na temat nowej inwestycji golfowej w powstającej w okolicy Kamienia Pomorskiego. W życiu nigdy nic nie można przewidzieć, może kilka lat po zamknięciu Łukęcińskiego pola golfowego jeszcze pojedziemy pod Kamień grać w golfa, tym razem w Grębowie.
Czytaj całość
 
Magiczna siedemnastka
04.10.2010.
Image To był jeden z tych momentów, kiedy ci którzy to widzieli powiedzą "tam byłem". Większość z 35 tysięcy widzów, którzy przyszli na finałowy dzień Ryder Cup stłoczyło się przy 17 greenie w Celtic Manor Resort. Siedzieli na wypełnionych po brzegi trybunach, stali wokół greenu i na wzgórzu -patrząc w kierunku tee dołka par 3.
 
Czytaj całość
 
Sobienie mają 9 dołków
01.10.2010.

Image 25 września, na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club odbyło się uroczyste otwarcie 9 dołków pola golfowego. Zawodnicy wzięli udział w I Wittchen Golf Cup, rozgrywanym w kategorii stableford netto, a po południu golfiści stanęli w szranki w turnieju Sobienie Królewskie Invitational, w formule texas scramble. Gośćmi wydarzenia byli między innymi znani nie tylko ze swojej golfowej pasji członkowie Kabaretu Ani Mru Mru – Marcin Wójcik i Michał Wójcik, a także Mariusz Czerkawski – były znakomity hokeista.

Czytaj całość
 
Piłeczką golfową w stronę piramid
23.08.2010.

Image "Wyobraź sobie, że dookoła szumi Morze Czerwone, nad głową egipskie słońce a Ty z przyjaciółmi we flajcie grasz w golfa na zielonej trawie, za rozsądną cenę. Czy pasjonat golfa może chcieć czegoś więcej ? " Tak Adam Rudyk organizator "I Międzynarodowego Turnieju Golfowego w Egipcie - Sharm el Sheikh, o Puchar Strzelców Karpackich im Władysława Andersa" zachęca golfistów do uczestnictwa w turnieju.

Czytaj całość
 
Dramatyczna dogrywka wyłania mistrza
29.09.2010.
Image Tytuł mistrza klubu Modry Las za przyczyną Bogusia Bila (na zdjęciu) wrócił do Choszczna. Ubiegłoroczny mistrz Janek Galanty ze Szczecina musiał pogodzić się z porażką. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Zacięta walka o tytuł została rostrzygnięta dopiero na czwartym dodatkowym dołku. W kategorii pań najlepsza była Sławka Konieczna. Tytuł w rywalizacji netto zdobył Krzysztof Zalewski, a jego córka Dorota wygrała rywalizację juniorów.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 60 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005