startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Tanie drivingi
11.08.2005.

Image Golfmedia.pl proponuje akcję na rzecz obniżenia cen za wykupienie koszyka piłek na drivingu. Analizowaliśmy sytuację cenową w innych krajach na świecie i doszliśmy do wniosku, że ceny na drivingu są w Polsce relatywnie za wysokie.

Czytaj całość
 
Pielaszek mistrzynią
08.08.2005.

Image Mistrzynią Polski Kobiet została zgodnie z przewidywaniami Agnieszka Pielaszek z Warszawy. Wyprzedziła drugą warszawiankę Elżbietę Panas i Anetę Aloksę-Majewską ze Szczecina.

Czytaj całość
 
Baltic Open
08.08.2005.

Image Radosław Kanas został największą gwiazdą pierwszego turnieju Baltic Amateur Open rozegranego na dwóch zachodniopomorskich polach mistrzowskich w Kołczewie.i Binowie.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Kobiet
03.08.2005.

Image Agnieszka Pielaszek jest "murowaną" faworytką do zwycięstwa w Mistrzostwach Polski Kobiet. Innym paniom pozostaje tylko walka o srebrny medal, ale za to zapowiada się ona naprawdę pasjonująco gdyż kandydatek na drugi stopień podium jest bez liku.

Czytaj całość
 
Odpowiedż Prezesa
28.07.2005.

Image Tekst "Nasz drogi golf" wzbudził duże emocje wśród czytelników golfmedia.pl. Wywołany do odpowiedzi poczuł się Prezes Polskiego Związku Golfa Piotr Mondalski. Poniżej zamieszczamy w całości jego polemikę. Jednocześnie dziękujemy serdecznie za ten głos, zaświadcza on o tym, że są ludzie (również w PZG), którym los rozwoju golfa w Polsce leży na sercu, podobnie zresztą jak naszej redakcji.

Czytaj całość
 
Nasz drogi golf
26.07.2005.

Image W ostatnim czasie wielu golfistów podnosi temat sensu grania w turniejach. Coraz częściej wybuchają afery handicapowe czy też dotyczące nieprzestrzegania reguł. Opłaty turniejowe ciągle rosną a kluby zaczynają traktować je jako dodatkowe narzędzie drenażu portfela członków.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 547 - 552 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005