startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Nasz drogi golf
26.07.2005.

Image W ostatnim czasie wielu golfistów podnosi temat sensu grania w turniejach. Coraz częściej wybuchają afery handicapowe czy też dotyczące nieprzestrzegania reguł. Opłaty turniejowe ciągle rosną a kluby zaczynają traktować je jako dodatkowe narzędzie drenażu portfela członków.

Czytaj całość
 
Gaik Midamateur Tour
22.07.2005.

Image Otrzymaliśmy korespondencję od Marka Gaika dotyczącą Mid Amateur Golf Tour. Zakończyły się dwa kolejne turnieje z cyklu. W Binowie wygrał Zdzisław Małkus, w Kołczewie Romuald Szałagan obaj solidarnie zagrali 74 uderzenia

Oto treść korespondencji Marka Gaika.

Czytaj całość
 
Jak chwytać kij golfowy 2
22.07.2005.

ImageDla czytelników, którzy skorzystali z naszej poprzedniej porady dotyczącej chwytu golfowego mamy niestety niezbyt miłą wiadomość. Bowiem i w sprawie chwytu jest również druga szkoła (Jak mówią w stolicy: szkoła „falenicka” i szkoła „otwocka”).

Czytaj całość
 
Puchar Polski 2005
19.07.2005.

Image Jeszcze raz okazało się, że Postołowo Golf Club dysponuje jednym z najbardziej wymagających pól golfowych w Polsce. Zmagania o Golfowy Puchar Polski dostarczyły wszystkim zawodnikom mocnych emocji. W trudnej rywalizacji najlepszym okazał się Piotr Robełek z Warszawy.

Czytaj całość
 
Gdzie czytają golfmedia.pl
17.07.2005.

ImageGolfmedia.pl ma już swoich czytelników w 10 krajach. Na liście, poza oczywiście Polską, przoduje USA przed Wielką Brytanią i Kanadą. W dalszej kolejności są Niemcy, Holandia, Włochy i Szwajcaria. Zarejestrowano też wizyty z tak egzotycznych miejsc jak Singapur czy Turcja.

Czytaj całość
 
Rolnik Gary Player
14.07.2005.

ImageGary Player w samych superlatywach wyrażał się o zaletach pola w Choszcznie. Szczególnie podkreślał wyjątkowe walory krajobrazowe, położenie na brzegu jeziora Raduń wśród starodrzewu i doskonałe wykorzystanie naturalnej rzeźby terenu.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 553 - 558 z 599


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005