startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Liga mid-amatorów
20.04.2005.

ImageMarek Gaik ze Śląska jest pomysłodawcą i organizatorem serii turniejów golfowych Mid-Amateur Golf Tour. Pomysł jest ciekawy i godny popularyzacji, w ten sposób, być może powstanie liga golfowa dla graczy w średnim wieku. Cykl jest dla doświadczonych i dobrych graczy. Reguły przewidują tylko rywalizację w kategorii brutto a dodatkowo na wiekszości pól, nawet tych trudnych, turnieje będą grane z białych markerów. Patrząc więc realnie gracze z HCP powyżej 15 nie mają czego szukać w tej rywalizacji.

Czytaj całość
 
Mistrzostwa Polski Par 2005
18.04.2005.

ImageMistrzostwa Polski Par rozegrane 16-17 kwietnia 2005 roku w Binowie w obiektywie Janka Galantego.

Czytaj całość
 
Górą młodzi
17.04.2005.
 HP Mistrzostwach Polski Par 2005 triumfowali reprezentanci Binowo Park Max Sałuda i Kacper Bobala. W kategorii netto najlepsi okazali się inni "młodzieżowcy" z Binowa  Jakub Żelazny i Marcin Dziemianko.


Czytaj całość
 
Więcej to znaczy mniej!
16.04.2005.
Z góry przepraszam tych, którzy pomyślą, ?źe się czepiam. Proszę te?ź nie interpretować moich słów jako adresowanych przeciwko klubowi BP. Jest to mój klub, pod niektórymi względami najlepszy w Polsce. Ale po to są niezale?źne media, ?źeby pokazywać prawdę, co czynię niniejszym.
Czytaj całość
 
Centrum handlowe czy golfowe?
14.04.2005.

Image Zarząd miasta Szczecina kierowany przez Prezydenta Jurczyka zamierza oddać biznesmenowi Antoniemu Ptakowi tzw. „Śnieżną Górkę” w szczecińskiej dzielnicy Podjuchy. Inwestor planuje wybudować w otulinie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego ogromne hale targowe. Jest jednak alternatywny projekt budowy w tym miejscu komunalnego pola golfowego, które miałoby służyć rekreacji Szczecinian.

Czytaj całość
 
Zawodowe Mistrzostwa Binowa?
12.04.2005.
Tegoroczne mistrzostwa klubu match play w klubie Binowo Park są rozgrywane w kategorii brutto. Znaczy to, ?źe gracz grający do HCP 0 "zmierzy" się w meczu golfowym z graczem z HCP 36 bez uwzględniania ró?źnicy handicapów. Zaprzecza się w ten sposób podstawowej idei rywalizacji golfowej amatorów "?źe szanse na zwycięstwo są równe niezale?źnie od poziomu rozwoju umiejętności golfowych".
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 583 - 588 z 599


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005