startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Uczciwość w golfie
08.04.2005.
Otrzymałem dziś newsletera z klubu Binowo Park. Temat zawsze aktualny - uczciwości przy grze w golfa. Redaktor informacji napisał - "prezentujemy artykuł napisany przez Mike’a Mc Fadden’a – golf pro na temat uczciwości gry na polu golfowym. Pouczające." Nawet bardzo pouczające, bowiem artykuł ten, skądinąd bardzo interesujący, czytałem kilka dni temu na portalu golf24.pl. W newsleterze nie ma ani słowa o źródle skąd zaczerpnięto ten artykuł. W prawie prasowym dopuszcza się cytowanie czyjejś twórczości pod warunkiem podania źródła. Redaktor newsletera nie wiedział o tym, a może nie chciał wiedzieć. Pytam jak się to ma do uczciwości.
 
Bo do golfa trzeba dwojga.
13.04.2005.
Miedzy 15 a 17 kwietnia odbędą się w Binowo Park Mistrzostwa Polski Par. Turniej ten, dawniej rozgrywany jako Melex Cup w tym roku objęty jest patronatem Polskiego Związku Golfa i sponsorowany przez HP. Ogłoszono już listę zawodników zakwalifikowanych do turnieju. Na liście znajdujemy prawdziwy przegląd "możnych" polskiego golfa. Lektura to pouczająca i ciekawa, daje pogląd na miejsce, w którym jest polski golf i kto odgrywa w nim pierwsze skrzypce.
Czytaj całość
 
Dzień Gospodarczy w Binowie
03.04.2005.

Tegoroczna zima nie rozpieszczała golfistów, którzy z utęsknieniem oczekiwali nadejścia cieplejszych dni, bo to znaczyło przecież otwarcie pola golfowego. 20 marca z ulgą utopiono liczne Marzanny i z otwartymi ramionami powitano wiosnę.

Członkowie Klubu, a także liczni jego sympatycy, z entuzjazmem przyjęli propozycję akcji, która 2 kwietnia zjednoczyła wszystkich w ramach prac porządkowych.

Czytaj całość
 
Rozpoczynamy sezon w Amberze
30.03.2005.
Otrzymaliśmy zasady turniejów rozpoczynających sezon w Amber Baltic Golf Club. Publikujemy je dzięki uprzejmości klubu w oryginale

"Szanowni "Klubowicze",
Poniewa?ź ostatnia edycja ligi klubowej cieszyła się miernym zainteresowaniem,
a to podobno spowodowane było przesytem lub znu?źeniem formułą indywidualnych stroke play, proponuję rozpocząć nowy sezon od turnieju mieszanego :
Czytaj całość
 
10 powodów dla których większość golfiarzy ...
27.03.2005.
... nigdy nie zagra poniżej 90 uderzeń na polu mistrzowskim.
Do przemyślenia i zastosowania na polu.
Czytaj całość
 
Nieoficjalne rozpoczęcie sezonu w Binowie
26.03.2005.
ImageWprawdzie niektórzy już grali od czwartku 24 marca, ale tak naprawdę sezon zaczął się w sobotę 26-go. Pomiędzy świątecznymi porządkami a święceniem jajek wielu pasjonatów postanowiło spędzić kilka godzin na polu golfowym.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 589 - 594 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005