startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Wymiana uchwytów (gripów)
22.03.2005.

Image Wielu z nas ma kije, których używa od wielu lat. Jesteśmy do nich przyzwyczajeni, wgrani w nie i niechętni do ich wymiany. Często też nie ma ku temu powodów. Kije golfowe, zwłaszcza renomowanych marek, wytrzymują wiele lat intensywnej eksploatacji.

 Z czasem, w trakcie używania, rękojeści (gripy) kijów tracą swoje właściwości fizyczne. Guma twardnieje, powierzchnie wycierają się i stają się śliskie. Może być to źródłem problemów w swingu. Trzeba utrzymywać zbyt mocny uchwyt, co z powodu napięcia mięśni przedramion, powoduje zbyt sztywny zamach.


Czytaj całość
 
Witajcie!
21.03.2005.

 Image

Dziś jest dzień szczególny, pierwszy dzień wiosny. Rozkwita przyroda i rozkwitają serca, szczególnie po takiej zimie jak tegoroczna. W tym pięknym dniu rozpoczynam działalność zachodniopomorskiego serwisu golfowego golfmedia.pl. Mam nadzieję, że znajdziecie w nim coś dla siebie. Na razie umieściłem materiały, które udało mi się znaleźć w pamięci mojego komputera. Od dziś będę się starał dokumentować na bieżąco życie golfowe w naszym zakątku Polski. Póki co pole w Binowie zamknięte z powodu nadmiernej wilgoci. Być może od środy 23 marca 2005 roku ruszymy z grą w nowym sezonie. Życzę wszystkim wspaniałych sukcesów golfowych i osobistych.

Jerzy Dutczak

 
Historia początków golfa
20.03.2005.

Drogi Czytelniku! Wyobraź sobie 1993 rok, redakcja lokalnego dodatku do Gazety Wyborczej w Szczecinie, siedzę jak zwykle w pracy i rozmawiam o nowych projektach wydawniczych z redaktorem naczelnym Jerzym Sawką. Dzwoni telefon - Marek Sokołowski zaprasza na otwarcie nowego pola golfowego w Kołczewie i towarzyszący mu turniej dla dziennikarzy. Spojrzeliśmy po sobie: golf? W Polsce? I zaraz potem decyzja – jedziemy.Czytaj całość
 
Polish Open 2004
20.03.2005.

W roku 2004 w turnieju Polish Open wystartowało 71 zawodników w tym 26 zawodowców. Obsadę należy ocenić jako skromną. Oprócz Polaków występowali reprezentanci USA, Australię, Szwecji, Danii, Szkocji, Anglii, Łotwy, Finlandii i Niemiec. Turniej przeżywa ostatnio gorszy okres, w tym roku pula nagród była dość niska i wyniosła 40.000 złotych. Nie jest to wiele nawet w porównaniu ze 125 tys. złotych z 1999 roku kiedy to Polish Open organizowano na polu w Rajszewie pod Warszawą. Później przyszedł kryzys w gospodarce i firmy obcięły wydatki na reklamę i promocję. Nie było chętnych do organizacji turnieju. Gwoli sprawiedliwości zasługą z klubu w Binowie jest to, że turniej się w ostatnich dwóch latach w ogóle odbył.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 595 - 598 z 598


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005