startuj z golfmedia.pl | dodaj nas do ulubionych
Strona główna
ShortNews
Pole golfowe w Darłowie?

Image

Do czterech zachodniopomorskich pól golfowych może dołączyć w niedługim czasie nowy obiekt.

 
LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
REKLAMA
ReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama


Witamy w serwisie golfmedia.pl!
Dramatyczna dogrywka wyłania mistrza
29.09.2010.
Image Tytuł mistrza klubu Modry Las za przyczyną Bogusia Bila (na zdjęciu) wrócił do Choszczna. Ubiegłoroczny mistrz Janek Galanty ze Szczecina musiał pogodzić się z porażką. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Zacięta walka o tytuł została rostrzygnięta dopiero na czwartym dodatkowym dołku. W kategorii pań najlepsza była Sławka Konieczna. Tytuł w rywalizacji netto zdobył Krzysztof Zalewski, a jego córka Dorota wygrała rywalizację juniorów.
Czytaj całość
 
Golf z brydżem w jednym stali domku
22.09.2010.
Image Pole Golfowe Lisia Polana koło Warszawy będzie w sobotę 9 października areną pionierskiego przedsięwzięcia. Polski Związek Golfa pospołu z Polskim Związkiem Brydża Sportowego organizują I turniej Golf & Brydż Cup. Nagrodą w turnieju będą Puchary Prezesów obu współpracujących organizacji.
Czytaj całość
 
Bronson wygrywa z Maxem
19.09.2010.

Image Peter Bronson zwyciężył w finałe turnieju Deutsche Bank Pro-Am Tour na Lisiej Polanie i wyprzedził na finiszu prowadzącego dotąd Maxa Sałudę.

Czytaj całość
 
Kasprowicz Mistrzem WKG
19.09.2010.
Image Dwudniowe Mistrzostwa Wielkopolskiego Klubu Golfowego zakończone w niedzielę 19 września 2010 roku w Modrym Lesie wygrał Michał Kasprowicz z wynikiem 162, tyle samo uderzeń miał Michał Mierzwa a trzecie miejsce zajął Maciej Odzimek 168.
Czytaj całość
 
Konkurs na największy postęp w golfie
15.09.2010.
Image Redakcja golfmedia.pl włącza się do grona firm wspierających konkurs „HandicapGolf Challenge 2010”. Konkurs ma za zadanie popularyzację gry w golfa w Polsce i podnoszenie poziomu gry polskich golfistów. Jest on skierowany do wszystkich golfistów, zarówno tych początkujących jak i doświadczonych graczy. Ma ich motywować do polepszania swoich umiejętności i wytrwałych ćwiczeń.
Czytaj całość
 
Adi zwycięża
13.09.2010.

Image Po trzech dniach rywalizacji na polu Toya Golf Club poznaliśmy Międzynarodowego Mistrza Polski Mężczyzn 2010. Został nim Adrian Meronk, który zdystansował swoich rywali aż o 13 uderzeń.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 66 z 599


 

 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone
golfmedia.pl © 2005