TURNIEJ NOWOROCZNY 2007
Sławek Piński z Binowo Park Golf Club przesłał nam relację z noworocznego turnieju golfowego rozegranego 1 stycznia 2007 roku. Pierwszymi zwycięzcami w nowym roku zostali Paweł Grzelak (79 uderzeń brutto) i Józef Linniczenko (71 uderzeń netto).
W Nowy Rok, na polu golfowym Binowo Park z inicjatywy Kapitana Klubu Andrzeja Olszewskiego, rozegrano pierwszy turniej golfowy. Pogoda zapowiadała się dobra, liczono więc na udział około 30 uczestników. Jednak szaleństwa sylwestrowej zabawy spowodowały, że na turnieju stawiło się tylko 13 golfistów.
Uzyskano wiele bardzo dobrych wyników. W kategorii brutto zwyciężył Paweł Grzelak – 79 uderzeń, przed Krzysztofem Boniewskim 82 uderzenia i Bogusławem Bilem 83 uderzenia. W kategorii netto zwyciężył Józef Linniczenko 71 uderzeń, na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Boniewski 75 uderzeń, trzecie miejsce zajął Andrzej Olszewski 77 uderzeń.
Pogoda dopisała, nastroje też. Jeżeli w kolejnych latach pogoda na to pozwoli, to z pewnością Turniej Noworoczny zapisze się na stałe w kalendarzu turniejów Binowo Park Golf Club.
Zdjęcia: Jan Galanty, Sławomir Piński

Uczestnicy turnieju (od lewej): Jerzy Sałuda, Zbigniew Patorski, Paweł Grzelak, Ryszard Tosiek, Krzysztof Boniewski, Andrzej Olszewski, Andrzej Mataj, Jacek Sykulski, Józef Linniczenko

Paweł Grzelak i Ryszard Tosiek

Krzysztof Boniewski i Jerzy Sałuda

11 green w zimowym słońcu

Jerzy Sałuda na 12 tee

Andrzej Mataj, Bogusław Bil i Andrzej Olszewski na 18 greenie

Andrzej Mataj usiłuje dosięgnąć piłki, która zawisła na drzewie